BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 6035426
nr 603 5426
Kandelabrar
1 par, sent 1800-tal, höjd: 72
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 oktober 2009
1.800 kr
1.600 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.300 kr